Cici vesela šola

PROJEKT CICI VESELA ŠOLA sledi cilju širjenja znanja na področju kulture, socialnega mišljenja, družbe, naravoslovja, tehnike in športa. Njene vsebine so reševanje vzgojno izobraževalne rubrike v reviji Cicido, ki vsebuje naloge iz vseh področij dejavnosti. Ta stalna vzgojno-izobraževalna priloga oziroma rubrika revij Ciciban in Cicido popestri učenje otrok v vrtcu, saj se otrok v Cici Veseli šoli uči igrivo, pristop k posamezni temi je celosten. Ob koncu šolskega leta otroci preverijo svoje znanje na ciciveselošolskem dnevu. Gre samo za zabaven preizkus znanja. V vrtcu so to le predšolski otroci. Brezplačni vprašalniki so estetsko ilustrirani, naloge zastavljene kot igre in uganke in enotne za vso Slovenijo. Vsi sodelujoči dobijo Cici pohvalo – posebno diplomo z Modrim medvedkom.

Koordinatorica projekta: Simona Krčar