Skoči na glavno vsebino

V nedeljo, 27. marca 2022, v večnamenski dvorani v Žetalah ni bil poseben dan le za mamice, babice, dekleta in žene, temveč tudi za otroke Vrtca Žetale, učence OŠ Žetale in moški pevski zbor, ki so jim v sodelovanju z Občino Žetale želeli polepšati dan s prireditvijo ob dnevu žena in materinskem dnevu. Najmlajši iz vrtca so zapeli in zaplesali, po nastopu pa se stisnili k svojim mamicam. Učenci so prav tako zapeli, zaplesali, še zaigrali na violino, flavto in klavir ter se predstavili z deklamiranjem in z igro. Navzoče je nagovoril gospod župan. Ob čudovitem programu, spletenem iz najlepših želja, voščil in globokih mislih, se je marsikateri mamici utrnila solza sreče po licu, ko je s ponosom prisluhnila svojemu otroku, ki se je vsak po svojih najboljših močeh še posebej potrudil prav zanjo. Prireditev so odlično povezovali in nas popeljali v svet odraščanja Flora, Lara, Nino in Nuša. Ob koncu prireditve pa so učenci poklonili vsem ženam še majhno pozornost, rožico. 

Dan smo zaključili z nasmehom na obrazu in v upanju, da se naslednje leto ob tem času spet srečamo v tako velikem številu.

Marjana Pernat

Dostopnost