Spoštovani starši,

obveščamo vas, da Vlada Republike Slovenije zaradi epidemioloških razmer v državi ukrepe še za 14 dni podaljšuje, zato

VRTEC ŽETALE ostaja ZAPRT vse do 27. 11. 2020, s ciljem zajezitve epidemije COVID-19.

Otroci naj ostanejo v domačem varstvu. Nujno varstvo bomo zagotovili le za zdrave otroke, iz družin, kjer sta oba starša zaposlena in ne morejo sami zagotoviti varstva – torej samo za izjemne primere. Delovni čas vrtca ostane nespremenjen.

Ob prihodu v vrtec je potrebno prinesti dokazilo oziroma izjavo delodajalca, in sicer za oba starša (podpisano in ožigosano), s katero boste izkazovali potrebo po nujnem varstvu.

Ob prihodu v vrtec je potrebno priložiti tudi izjavo staršev, da je otrok zdrav.

V času zaprtja vrtca ste starši, ki imate otroke doma, plačila za vrtec oproščeni!

Za razumevanje se vam zahvaljujemo in vam želimo, da vi in vaše družine ostanete zdravi.

Vodstvo šole in vrtca Žetale