Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši.

Počitnice so se za nekatere šele začele, za druge, žal, že končale.

Za vse, ki se po počitnicah ponovno vračate v vrtec velja, da nujno upoštevate naslednja navodila:

  • Prvi pogoj za sprejem otroka v vrtec je, da se v vrtec vračajo le zdravi otroci. To pomeni, da nimajo nikakršnih znakov prehladnih obolenj, izpuščajev, izcedkov iz nosu, ali kakršnih koli drugih bolezenskih znakov.
  • Drugi pogoj je, da otrok ni imel stikov zadnjih 14 dni z obolelimi osebami. Zato mora vrtec, v skladu s priporočili NIJZ, obvezno pridobiti podpisano »Izjavo staršev pred vstopom otroka v vrtec«, s katero starši potrdite, da je otrok zdrav. Brez podpisane izjave ne moremo sprejeti otroka v vrtec. Izjavo prinesete s seboj ob ponovnem vstopu otroka v vrtec. Najdete jo na naši spletni strani pod OBRAZCI, ali jo dvignete v fizični obliki pri zaposlenih v vrtcu.

Želimo vam lepo in zdravo poletje.

Vrtec Žetale

Dostopnost