Otroci iz zelene igralnice so se odpravili na spomladanski pohod v okvirju projekta Mali sonček. Podali so se k g. Silvu Bukšek, kjer so si ogledali čebelnjak, se seznanili s poklicem čebelar in čebelarskimi pripomočki. Otrokom je bil ogled zelo zanimiv, še posebej pa so se razveselili sladkanja z domačimi medenjaki. Še enkrat se iskreno zahvaljujemo g. Silvu Bukšek za prijetno dobrodošlico in poučno preživet dopoldan.

Otroci iz rumene igralnice so se prav tako odpravili na pohod v okvirju projekta Mali sonček. Cilj pohoda je bila hoja po različnih terenih in razvoj vzdržljivosti pri hoji. Vsi otroci so brez večjih težav prehodili pot, čeprav nas je vodila skozi gozdni hrib, vse do spusta po travniku do lovskega doma, kjer smo pomalicali malico iz nahrbtnika in se nato podali nazaj proti vrtcu. Ves čas pohoda nas je spremljala dobra volja in peta pesem.

Dostopnost