Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da Vlada Republike Slovenije ukrepe podaljšuje, zato

VRTEC ŽETALE ostaja tudi od 2. 11. 2020 ZAPRT, s ciljem zajezitve epidemije COVID-19.

Otroci naj ostanejo v domačem varstvu. Nujno varstvo bomo zagotovili le za zdrave otroke, iz družin, kjer oba starša delata in ne morejo sami zagotoviti varstva – torej samo za izjemne primere. Delovni čas vrtca ostane nespremenjen.

Ob prihodu v vrtec bo potrebno prinesti dokazilo oziroma izjavo delodajalca, in sicer za oba starša (podpisano in ožigosano), s katero boste izkazovali potrebo po nujnem varstvu (dokazilo prinesete najkasneje do torka, 3. 11. 2020).

Ob prihodu v vrtec bo potrebno priložiti tudi izjavo, da je otrok zdrav (v priponki).

Vse starše otrok, ki boste nujno varstvo otrok potrebovali v času od 2. 11. 2020 do 6. 11. 2020 prosimo, da to sporočite s povratno e-pošto, danes do 14.00.

V času zaprtja vrtca ste starši, ki imate otroke doma, plačila za vrtec oproščeni!

Za razumevanje se vam zahvaljujemo in vam želimo, da vi in vaše družine ostanete zdravi.

Vodstvo šole in vrtca Žetale

Dostopnost