Po  uvajalnih dneh smo se v vrtcu vrnili na ustaljene rutine, seveda vse pogojene z ukrepi in predpisi NJZ-ja.

Ponovno se veliko igramo, prepevamo, ustvarjamo, se smejemo, skačemo po lužah, se igramo z lutkami, se gibamo, cartamo…

 Ponovno nas je obiskala zobna sestra, ki nas je  razveselila s pravljicami in nas seznanila s pravilno higieno zob, čeprav si v vrtcu zaradi ukrepov glede kovida, še vedno ne umivamo zobkov.

V deželo je ponovno prišla Tetka Jesen in nam prinesla polno različnih plodov, katere smo pridno prinašali v vrtec in jih uporabljali pri različnih dejavnostih in igrah.

Še posebej smo obeležili teden otroka.  Podali smo se na pohode, imeli smo kino dan s kokicami, kolesarski dan,  imeli smo kostanjev piknik, si ogledali prvo gledališko predstavo v izvedbi Miškinega gledališča in se preizkušali v peki in kuhanju. V sklopu  projekta kulturne dediščine smo pekli pecivo, jabolčni zavitek, kuhali krompirjeve žgance in zelje, ter spekli gibanico.  Mmmmm kako je v vrtcu lepo dišalo.

Dostopnost