Spoštovani starši,

obveščamo vas, da je bil v našem vrtcu potrjen primer okužbe s SARS-CoV-2 pri strokovni delavki.  Skladno z navodili NIJZ je za otroke  2. starostnega obdobja – zelena (tretja) igralnica odrejena karantena na domu. Starše teh otrok, smo o tem že osebno pisno obvestili.

Za ostale otroke, ni nobenih sprememb pri organizaciji dela.

V želji po čim uspešnejšem obvladovanju virusa, vas prosimo, da v vrtec vodite le zdrave otroke. Pozorni bodite na njihovo zdravstveno stanje in v primeru pojava bolezenskih znakov, otroka takoj obdržite doma ter vzpostavite kontakt s pediatrom, ki vam bo dal nadaljnja navodila.

Prosimo vas, da dosledno upoštevate vsa navodila vrtca in določen zdravstveno-higienski režim za preprečevanje možnosti širitve okužb z nevarnim virusom. Prosimo vas tudi, da v vrtec ne prihajajte starši, ki imate morebitne znake obolenja.

Hvala za razumevanje in odgovorno ravnanje. Ostanite zdravi.

Dostopnost