Skoči na glavno vsebino

Ob vsakodnevnih rutinah in obilju otroškega smeha, smo mesec marec  preživeli tako, da smo spoznavali sebe in svojo družino. Skozi igro in eksperimente so otroci v zeleni igralnici poznali tudi kako deluje naše telo.

Skozi simbolno igro smo spoznali, kako so naše mamice skrbele za nas, ko smo bili dojenčki. Ugotovili smo, da to ni lahko delo.  In ker meseca marca mamice praznujejo svoj praznik, smo se še posebej potrudili in za njih naredili majhna darila in se naučili pesmice.

V deželo je prišla pomlad in mi smo jo z veseljem pričakovali. Ker je ni bilo takoj na spregled smo šli na lov za njo. Seveda smo jo našli, pa čeprav se je dobro skrivala.

April smo posvetili prometni vzgoji, ki jo izvajamo v sklopu projekta Pasavček.  Spoznali smo, da je zelo pomembno za našo varnost, da upoštevamo prometne predpise in pa še posebej, da smo v avtomobilu pripasani.

Tudi ob dnevu zemlje in dnevu knjige  smo pripravili posebne dejavnosti, s katerimi smo obeležili ta dva dneva.

Dostopnost