Po skoraj treh mesecih zaprtja je zadnji teden v januarju vrtec ponovno odprl vrata za vse otroke.

Otroci so z veseljem prišli nazaj in se ponovno navadili na življenje v vrtcu. To je sedaj malo drugače, saj vse dejavnosti potekajo po mehurčkih in se otroci ne mešajo.

Februarja smo že bili nazaj stari mački in dejavnosti so že lepo potekale. Veliko smo prepevali, prebirali zgodbice, plesali, ustvarjali in se igrali.

Narava nam je namenila nekaj snega, kar smo izkoristili. Tako smo se igrali s snegom in na snegu.

V mesecu februarju je bil tudi pustni čas, ki pa je bil letos kar precej drugačen. Obiskali so nas kurenti, a smo jih lahko pogledali in jim pomahali le skozi okno. Tudi pustno rajanje je potekalo po naših mehurčkih, a je bilo vseeno zabavno se za en dan spremeniti v nekoga drugega.

Sedaj pa nestrpno pričakujemo pomlad, ki se že naznanja svoj prihod z zvončki, trobenticami, vijolicami…