Spoštovani starši,

obveščamo vas, da Vlada Republike Slovenije zaradi epidemioloških razmer v državi ukrepe ponovno podaljšuje, zato VRTEC ŽETALE ostaja tudi od 9. 11. 2020 ZAPRT, s ciljem zajezitve epidemije COVID-19.

Otroci naj ostanejo v domačem varstvu. Nujno varstvo bomo zagotovili le za zdrave otroke, iz družin, kjer sta oba starša zaposlena in ne morejo sami zagotoviti varstva – torej samo za izjemne primere.

Ob prihodu v vrtec je potrebno prinesti dokazilo oziroma izjavo delodajalca, in sicer za oba starša (podpisano in ožigosano), s katero boste izkazovali potrebo po nujnem varstvu.

Ob prihodu v vrtec je potrebno priložiti tudi izjavo staršev, da je otrok zdrav.

Vse starše, ki boste nujno varstvo otrok potrebovali v času od 9. 11. 2020 do 13. 11. 2020 prosimo, da to sporočite s povratno e-pošto, do petka, 6. 11. 2020 do 14.00. Prosimo, da nam sporočite tudi, če vaš otrok nujnega varstva v tem času ne potrebuje.

V času zaprtja vrtca ste starši, ki imate otroke doma, plačila za vrtec oproščeni!

Za razumevanje se vam zahvaljujemo in vam želimo, da vi in vaše družine ostanete zdravi.

Vodstvo šole in vrtca Žetale