V prazničnem mesecu decembru se je v vrtcu dogajalo ogromno zanimivih stvari. Udeležili smo se božično-novoletnega koncerta v OŠ Žetale, si okrasili igralnice ter novoletno smrečico z okraski, ki smo jih izdelali sami. Pisali smo pismo Božičku in obiskali pošto Žetale ter preštevali dneve do njegovega prihoda. Obiskal nas je tudi poštar Jani in prinesel Božičkovo pošto, katere so se otroci zelo razveselili, saj je pisalo, da jih bo Božiček prav kmalu obiskal. V vrtec smo povabili tudi otroke, ki vrtca Žetale ne obiskujejo in skupaj z njimi smo se v petek, 20.12.2019 zelo razveselili Božička in njegovih daril, še prej pa smo si ogledali predstavo vzgojiteljic Smrečica za Božička. V vrtcu so nas obiskali tudi naši starši, s katerimi smo skupaj okrasili laternice in se v soju svečk podali na sprehod po Žetalah. Še prej pa smo se posladkali s prazničnimi piškoti, ki so jih za svoje starše pripravili otroci. Z lutkovno predstavo vzgojiteljic o babici Zimi, smo obeležili prvi zimski dan in zdaj komaj čakamo, da nas razveselijo snežinke. Mesec december je v prijetnem prazničnem vzdušju ob petju, igranju, plesu vse prehitro minil.

Dostopnost