V mesecu novembru so nas v okviru projekta Medimedo obiskali študentje medicine. S tem projektom želimo predvsem pomagati otrokom pri premagovanju strahu pred zdravniki, zdravniškim pregledom in zdravniškimi pripomočki. Hkrati pa tudi otroke seznanjamo z osnovnimi zdravniškimi preiskavami, bolnišničnimi oddelki in samim poklicem zdravnika.
Veliko smo se pogovarjali o zdravju, zdravi prehrani, pekli medenjake in se družili ob skupnem tradicionalnem zajtrku in čajanki z medvedki.
Preizkušali smo se v različnih eksperimentih in neizmerno uživali ob novih spoznanjih.
Ob koncu meseca pa smo vzgojiteljice vrtca otrokom zaigrale gledališko predstavo Zajček išče mamico, katere se je udeležilo veliko obiskovalcev. Upamo, da ste v njej uživali in se vam zahvaljujemo za prostovoljne prispevke, s pomočjo katerih smo obogatili igrače za igro na prostem.

Dostopnost