Skoči na glavno vsebino

V prazničnem Decembru je v vrtcu vedno pestro, prične se z postavitvijo in okrasitvijo novoletnega drevesca. Vsako leto otroci zlijejo svoje želje na list papirja, ki ga odnesemo na pošto in pošljemo Božičku. Kmalu za tem nas že obišče poštar Jani in nas razveseli s pismom Božička v katerem nam sporoča kdaj nas bo obiskal v vrtcu. Do takrat otroci pridno izdelujejo okraske za igralnico in vrtec,bazar,  si ogledajo različne predstave, spečejo piškote. V Decembru se v našem vrtcu razveselimo tudi delavnic z starši, kjer si izdelamo lučko in se sprehodimo po Žetalah, ki so že ovite v temo, kar otroke še posebej očara. In tako na vrsto pride čas prihoda Božička. Najprej so nam otroci iz OŠ Žetale pripravili dramsko predstavo z naslovom Ogledalce, potem pa so otroci že nestrpno klicali Božička, katerega so se zelo razveselili, saj jih je tudi bogato obdaril. Hvala Božiček!!

Dostopnost