od 4. 1. 2021 do 8. 1. 2021

Spoštovani starši,

žal se epidemiološka slika v državi še vedno ni izboljšala, zato ukrepi ostajajo še naprej v veljavi, kar pomeni, da bo vrtec tudi v nadaljevanju ZAPRT, oziroma bo deloval le za NUJNE PRIMERE.

Tako vse starše, ki boste v tem času trajanja ukrepov potrebovali  nujno varstvo otrok, prosimo, da to OBVEZNO čimprej sporočite  preko e- pošte, saj je podatek o številu otrok nujen za organizacijo dela v vrtcu.

Ob prihodu otroka v vrtec je še vedno potrebno predložiti potrdilo delodajalca, da sta oba starša zaposlena, ter izjavo o zdravstvenem stanju otroka.

V času zaprtja vrtca ste starši, ki imate otroke doma, plačila za vrtec oproščeni!

Za dodatne informacije, nasvete ipd. smo vam na voljo na telefonskih številkah in preko e-naslovov.

Varujte zdravje in uživajte v zimskih dneh.

Vodstvo šole in vrtca Žetale